X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Κ. Κρυστάλλη 3

46100 Ηγουμενίτσα

Τηλ: 26650 24636

Fax: 26650 26545

email: epsthesp@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Κ. Κρυστάλλη 3, 46100 Ηγουμενίτσα | Τηλ: 26650 24636



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ12

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(6η αγωνιστική)

ΑΣ ΣΥΒΟΤΑΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)1 - 3
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)9 - 2
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ3 - 3
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ8 - 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(7η αγωνιστική)

ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15
0
34-2
5-0-0
17-0
2-0-0
17-2
3-0-0
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) 13
0
21-8
4-1-0
20-7
4-0-0
1-1
0-1-0
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) 12
0
21-4
4-0-1
7-2
1-0-1
14-2
3-0-0
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ 10
0
21-5
3-1-0
9-1
1-1-0
12-4
2-0-0
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ 6
0
11-9
2-0-2
5-5
1-0-1
6-4
1-0-1
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) 4
0
14-24
1-1-4
7-14
0-1-2
7-10
1-0-2
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ 4
0
15-37
1-1-4
9-21
1-0-2
6-16
0-1-2
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 3
0
7-26
1-0-5
4-12
1-0-2
3-14
0-0-3
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) 0
0
8-37
0-0-5
3-9
0-0-2
5-28
0-0-3

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
19.01.2020  9.30
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
0 - 4
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
18.01.2020  12.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
12 - 0
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
18.01.2020  10.30
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
6 - 2
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
19.01.2020  10.30
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   
3 - 4

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
26.01.2020  10.30
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
0 - 1
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
26.01.2020  10.30
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
E:
   
4 - 2
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
26.01.2020  10.30
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
E:
   
1 - 8
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
26.01.2020  10.30
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Δ: ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
E:
   
2 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
01.02.2020  12.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
1 - 6
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
02.02.2020  10.30
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Δ: ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
E:
   
3 - 2
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
02.02.2020  10.30
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:
   
1 - 7
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
02.02.2020  12.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:
   
7 - 3

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
09.02.2020  12.00
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:
   
7 - 1
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
08.02.2020  12.00
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Δ: ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
E:
   
5 - 0
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
09.02.2020  10.30
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
E:
   
2 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
15.02.2020  10.30
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
3 - 2
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
15.02.2020  12.30
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
1 - 1
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
16.02.2020  12.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
1 - 10
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
16.02.2020  12.00
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Δ: ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
E:
   
1 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
23.02.2020  11.00
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Δ: ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
E:
   
1 - 3
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
22.02.2020  11.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
9 - 2
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
23.02.2020  11.00
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
E:
   
3 - 3
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
23.02.2020  10.30
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:
   
8 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
07.03.2020  12.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Δ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
E:
   
-
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
08.03.2020  11.00
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
-
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
07.03.2020  12.00
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:
   
-
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
08.03.2020  12.30
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
-

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Δ:
E:
-
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Γήπ:
  
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Γήπ:
  
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Δ:
E:
-

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Γήπ:
  
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Δ:
E:
-
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Δ:
E:
-

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Γήπ:
  
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Γήπ:
  
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Δ:
E:
-

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Δ:
E:
-
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ:
  
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Δ:
E:
-

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Δ:
E:
-
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Δ:
E:
-
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Γήπ:
  
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
-

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Γήπ:
  
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Δ:
E:
-

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Γήπ:
  
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Δ:
E:
-

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Γήπ:
  
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Δ:
E:
-
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Δ:
E:
-
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Δ:
E:
-
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ:
E:
-

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Δ:
E:
-
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Γήπ:
  
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Δ:
E:
-

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Γήπ:
  
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Δ:
E:
-
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Δ:
E:
-
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ:
E:
-

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΣ ΣΥΒΟΤΑ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1)
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2)
Δ:
E:
-
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1)
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2)
Δ:
E:
-



Ιστορία
Εκτελεστική Επιτροπή
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ