X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Κ. Κρυστάλλη 3

46100 Ηγουμενίτσα

Τηλ: 26650 24636

Fax: 26650 26545

email: epsthesp@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Κ. Κρυστάλλη 3, 46100 Ηγουμενίτσα | Τηλ: 26650 24636



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ12

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(10η αγωνιστική)

ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ3 - 1
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ1 - 7

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ 22
0
29-8
7-1-1
10-5
2-1-1
19-3
5-0-0
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 22
0
26-11
7-1-1
17-6
4-0-1
9-5
3-1-0
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 18
0
32-19
6-0-3
18-12
3-0-2
14-7
3-0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 8
0
21-32
2-2-5
8-12
1-1-2
13-20
1-1-3
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 4
0
10-26
1-1-6
7-13
1-1-3
3-13
0-0-3
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ 1
0
12-34
0-1-7
6-16
0-0-3
6-18
0-1-4

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
20.02.2022  11.30
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
1 - 2
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
19.02.2022  13.15
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:
   
1 - 6
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
06.03.2022  13.00
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:
   
3 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
27.02.2022  10.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:
   
2 - 3
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
27.02.2022  12.00
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
6 - 1
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
27.02.2022  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
5 - 9

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
13.03.2022  11.30
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
5 - 1
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
03.04.2022  11.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:
   
7 - 2
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
13.03.2022  13.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
0 - 3

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
20.03.2022  12.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:
   
1 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
19.03.2022  12.00
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
3 - 0
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
19.03.2022  11.00
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Δ: ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:
   
2 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
27.03.2022  11.00
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
2 - 4
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
27.03.2022  12.00
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
27.03.2022  11.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:
   
3 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
10.04.2022  11.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:
   
3 - 0
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
10.04.2022  11.30
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
4 - 2
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
10.04.2022  12.15
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
0 - 3

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
17.04.2022  11.00
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
0 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
17.04.2022  10.30
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
3 - 3
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
17.04.2022  11.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:
   
2 - 3

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Δ:
E:
   
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ:
  
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ:
  
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ:
E:
   
-

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
08.05.2022  11.00
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
3 - 1
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
08.05.2022  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:
   
2 - 2
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
07.05.2022  13.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:
   
0 - 3

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
15.05.2022  10.30
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:
   
3 - 1
ΑΕ ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
15.05.2022  11.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΠΔΩΡΟΣ
E:
   
1 - 7



Ιστορία
Εκτελεστική Επιτροπή
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ