X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Κ. Κρυστάλλη 3

46100 Ηγουμενίτσα

Τηλ: 26650 24636

Fax: 26650 26545

email: epsthesp@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Κ. Κρυστάλλη 3, 46100 Ηγουμενίτσα | Τηλ: 26650 24636



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(14η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ3 - 0
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ0 - 1
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ8 - 1
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ1 - 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ 36
0
42-4
11-3-0
24-2
7-0-0
18-2
4-3-0
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 31
0
42-15
10-1-3
27-3
6-1-0
15-12
4-0-3
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ 28
0
40-17
9-1-4
22-6
5-1-1
18-11
4-0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ 28
0
28-13
9-1-4
16-7
5-1-1
12-6
4-0-3
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 14
0
22-30
4-2-8
10-14
2-1-4
12-16
2-1-4
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 14
0
18-25
4-2-8
13-10
2-1-4
5-15
2-1-4
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ 11
0
25-47
3-2-9
13-19
2-1-4
12-28
1-1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ 0
0
7-73
0-0-14
3-35
0-0-7
4-38
0-0-7

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
30.10.2021  15.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
   ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 3
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
31.10.2021  15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
6 - 1
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
31.10.2021  15.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 2
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
30.10.2021  15.00
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
06.11.2021  15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 3
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
06.11.2021  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 2
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
07.11.2021  15.00
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 3
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
07.11.2021  15.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 - 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
13.11.2021  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 2
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
13.11.2021  15.00
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 - 0
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
14.11.2021  15.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 1
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
14.11.2021  15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 - 3

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
20.11.2021  15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
21.11.2021  15.00
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 2
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
20.11.2021  15.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 0
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
24.11.2021  15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
28.11.2021  15.00
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 - 1
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
27.11.2021  15.00
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 1
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
27.11.2021  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
0 - 4
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
28.11.2021  13.00
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
04.12.2021  15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 2
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
04.12.2021  15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
5 - 0
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
05.12.2021  15.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 1
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
05.12.2021  15.00
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
6 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
18.12.2021  15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1 - 4
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
19.12.2021  15.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 - 0
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
19.12.2021  13.00
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
E:ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 5
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
18.12.2021  15.00
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
23.01.2022  12.45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 0
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
23.01.2022  15.00
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 8
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
22.01.2022  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 4
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
22.01.2022  15.00
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
30.01.2022  15.00
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 0
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
29.01.2022  15.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 0
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
30.01.2022  15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
5 - 0
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
29.01.2022  15.00
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 - 1

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
06.02.2022  15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 1
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
05.02.2022  15.00
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1 - 1
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
05.02.2022  15.00
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 0
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
06.02.2022  15.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 7

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
13.02.2022  15.30
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
13.02.2022  15.30
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1 - 0
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
12.02.2022  15.30
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 2
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
12.02.2022  15.30
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
0 - 6

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
20.02.2022  15.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 - 1
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
19.02.2022  15.30
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
0 - 2
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
20.02.2022  15.30
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 - 0
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
19.02.2022  15.30
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
0 - 6

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
26.02.2022  15.30
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 1
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
27.02.2022  15.30
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 3
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
26.02.2022  15.30
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1 - 0
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
27.02.2022  15.30
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 3

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ:
05.03.2022  
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
05.03.2022  15.30
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
06.03.2022  15.30
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
8 - 1
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
06.03.2022  15.30
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 3



Ιστορία
Εκτελεστική Επιτροπή
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ