X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Κ. Κρυστάλλη 3

46100 Ηγουμενίτσα

Τηλ: 26650 24636

Fax: 26650 26545

email: epsthesp@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Κ. Κρυστάλλη 3, 46100 Ηγουμενίτσα | Τηλ: 26650 24636



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(21η αγωνιστική)

ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ3 - 1
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ2 - 1
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ4 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ3 - 0
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ5 - 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(22η αγωνιστική)

ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ - ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ 55
0
88-10
18-1-1
34-8
8-1-1
54-2
10-0-0
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ 50
0
86-8
16-2-1
46-5
8-1-1
40-3
8-1-0
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ 39
0
59-20
12-3-4
31-11
6-1-3
28-9
6-2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ 36
0
42-22
11-3-5
24-12
6-1-3
18-10
5-2-2
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ 30
0
45-28
9-3-7
18-12
4-1-4
27-16
5-2-3
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ 30
0
31-40
10-0-9
19-19
6-0-3
12-21
4-0-6
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 27
0
36-40
8-3-8
19-20
4-1-4
17-20
4-2-4
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 17
0
24-53
5-2-12
17-27
3-1-6
7-26
2-1-6
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 7
0
16-77
2-1-16
4-37
0-1-8
12-40
2-0-8
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ 6
0
13-76
1-3-15
8-43
0-3-7
5-33
1-0-8
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ 6
0
8-74
1-3-15
3-31
1-1-7
5-43
0-2-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
05.10.2019  16.30
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 2
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
05.10.2019  16.30
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Δ: ΚΑΨΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
5 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
05.10.2019  16.30
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 2
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
06.10.2019  16.30
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
E:ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
   ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 4
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
06.10.2019  16.30
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
13.10.2019  16.00
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 2
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
12.10.2019  16.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 2
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
12.10.2019  16.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
5 - 0
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
12.10.2019  16.00
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Δ: ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
   ΚΑΨΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 - 0
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
12.10.2019  16.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 - 3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
20.10.2019  16.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 0
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
19.10.2019  16.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΚΑΨΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 1
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
19.10.2019  16.00
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 1
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
19.10.2019  16.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
   ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
4 - 0
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
20.10.2019  16.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
1 - 6

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
26.10.2019  16.00
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Δ: ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
26.10.2019  16.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΚΑΨΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 0
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
26.10.2019  16.00
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 - 0
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
26.10.2019  16.00
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 4
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
27.10.2019  15.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
02.11.2019  15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
7 - 1
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
03.11.2019  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
0 - 5
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
02.11.2019  15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
E:ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
   ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
0 - 1
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
03.11.2019  15.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
   ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 5
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
02.11.2019  15.00
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Δ: ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
4 - 1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
10.11.2019  15.00
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
0 - 4
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
10.11.2019  15.00
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 3
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
09.11.2019  15.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
09.11.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
E:ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
   ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
1 - 1
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
09.11.2019  15.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
2 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
16.11.2019  15.00
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
3 - 0
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
17.11.2019  15.00
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Δ: ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
E:ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
1 - 1
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
16.11.2019  15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 - 1
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
16.11.2019  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1 - 4
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
17.11.2019  15.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
24.11.2019  15.00
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Δ: ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 7
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
23.11.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 - 2
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
24.11.2019  15.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 1
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
24.11.2019  15.00
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
24.11.2019  15.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
0 - 3

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
30.11.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 - 2
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
30.11.2019  15.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6 - 0
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
01.12.2019  15.00
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
6 - 3
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
01.12.2019  15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
30.11.2019  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 2

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
08.12.2019  15.00
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
0 - 5
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
08.12.2019  15.00
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 2
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
07.12.2019  15.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 6
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
07.12.2019  15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
E:ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1 - 3
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
07.12.2019  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 4

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
14.12.2019  15.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 - 3
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
14.12.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
28.12.2019  15.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
6 - 0
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
14.12.2019  15.00
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
   ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
4 - 0
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
15.12.2019  15.00
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 1

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
21.12.2019  15.00
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 6
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
22.12.2019  15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
2 - 2
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
22.12.2019  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 1
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
21.12.2019  15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 2
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
21.12.2019  15.00
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
04.01.2020  15.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΑΠΟ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
0 - 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
04.01.2020  15.00
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 0
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
04.01.2020  15.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 2
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
05.01.2020  15.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
0 - 6
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
05.01.2020  15.00
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 4

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
11.01.2020  15.00
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
1 - 4
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
12.01.2020  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 - 1
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
12.01.2020  15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
2 - 1
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
11.01.2020  15.00
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 0
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
11.01.2020  15.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 - 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
18.01.2020  15.00
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 2
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
18.01.2020  15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 6
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
19.01.2020  15.00
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 6
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
18.01.2020  15.00
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 0
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
18.01.2020  15.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 1

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
25.01.2020  15.00
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Δ: ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
0 - 9
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
25.01.2020  15.00
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Δ: ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
7 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ: ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
25.01.2020  15.00
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 - 0
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
25.01.2020  15.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9 - 0
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
26.01.2020  15.00
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 2

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
01.02.2020  15.30
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
3 - 0
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
01.02.2020  15.30
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 5
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
02.02.2020  15.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
E:ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 2
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
01.02.2020  15.30
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
0 - 8

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Γήπ: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
08.02.2020  15.30
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
0 - 7
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Γήπ:
  
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
09.02.2020  15.30
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
2 - 5
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
08.02.2020  15.30
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 2
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
12.02.2020  15.30
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Δ: ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 - 0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
15.02.2020  15.30
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 - 0
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
15.02.2020  15.30
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
0 - 1
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
16.02.2020  15.30
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 4
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
16.02.2020  15.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 - 2

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ: ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
22.02.2020  15.30
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΜΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
   ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 5
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
22.02.2020  15.30
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
E:ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
   ΜΠΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 5
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Γήπ:
  
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Γήπ: ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
22.02.2020  15.30
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
1 - 8
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
22.02.2020  15.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΣΤΡΙΟΥ
07.03.2020  16.00
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
E:ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΣΙΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 1
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΑΣ
08.03.2020  16.00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Δ: ΚΙΑΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ
E:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 1
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
07.03.2020  16.00
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Γήπ:
08.03.2020  
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Γήπ: ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
08.03.2020  16.00
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ: ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
5 - 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ
Γήπ:
  
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
Δ:
E:
-



Ιστορία
Εκτελεστική Επιτροπή
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ