Πρόγραμμα αγώνων κατάταξης Α2 2017-18

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα η κλήρψση των αγώνων κατάταξης.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα.

ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ -ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
                     1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ 20-1-2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ 21-1-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.30 ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΡΕΠΟ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
                      2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ 27-1-2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ 28-1-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.30 ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΡΕΠΟ
                      3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ 4-2-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ 4-2-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ ΡΕΠΟ
                     4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ 10-2-2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ 11-2-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ
                      5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ 25-2-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ 25-2-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ ΡΕΠΟ
                     6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ 4-3-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.30 ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ 4-3-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.30 ΚΑΣΤΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ ΡΕΠΟ
                     7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ 11-3-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.30 ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ 11-3-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.30 Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ
                     8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ 17-3-2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ 18-3-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.30 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΡΕΠΟ Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ
                     9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ 1-4-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.30 ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ 1-4-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.30 ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ ΡΕΠΟ
                     10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ 15-4-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00 ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ 15-4-2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΡΕΠΟ Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ