ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Γ ΕΘΝΙΚΗ

ΗμερομηνίαΑγώναςΏρα / Αποτελέσματα Γήπεδο
Κρόνος Αργυράδων — Τηλυκράτης
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Α.Ε. Λευκίμμη
ΔΑΚ Καστοριάς
Θρίαμβος Σερβιανών — Θεσπρωτός
ΕΠΣΗΠ
Σούλι Παραμυθιάς — ΑΟ Φλωριάδας
Παραμυθιάς
Ναυπακτιακός — Αχέρων Καναλακίου
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Γρεβενά Αεράτα — Μακεδονικός Σιάτιστας
ΔΑΚ Γρεβενών
Μακεδονικός Φούφα — Κρόνος Αργυράδων
Πτολεμαϊδας
Τηλυκράτης — Θρίαμβος Σερβιανών
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ε. Λευκίμμη — Σούλι Παραμυθιάς
Λευκίμης
Θεσπρωτός — Ναυπακτιακός
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΑΟ Φλωριάδας — Μακεδονικός Σιάτιστας
Γήπεδο Κομποτίου
Αχέρων Καναλακίου — Γρεβενά Αεράτα
Καναλακίου
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Μακεδονικός Φούφα
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Θρίαμβος Σερβιανών — Κρόνος Αργυράδων
ΕΠΣΗΠ
Ναυπακτιακός — Τηλυκράτης
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Μακεδονικός Σιάτιστας — Α.Ε. Λευκίμμη
Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα — Θεσπρωτός
ΔΑΚ Γρεβενών
ΑΟ Φλωριάδας — Αχέρων Καναλακίου
Γήπεδο Κομποτίου
Μακεδονικός Φούφα — Θρίαμβος Σερβιανών
Πτολεμαϊδας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Σούλι Παραμυθιάς
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Κρόνος Αργυράδων — Ναυπακτιακός
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Τηλυκράτης — Γρεβενά Αεράτα
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ε. Λευκίμμη — Αχέρων Καναλακίου
Λευκίμης
Θεσπρωτός — ΑΟ Φλωριάδας
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Σούλι Παραμυθιάς — Μακεδονικός Φούφα
Παραμυθιάς
Ναυπακτιακός — Θρίαμβος Σερβιανών
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Μακεδονικός Σιάτιστας — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα — Κρόνος Αργυράδων
ΔΑΚ Γρεβενών
ΑΟ Φλωριάδας — Τηλυκράτης
Γήπεδο Κομποτίου
Α.Ε. Λευκίμμη — Θεσπρωτός
Λευκίμης
Μακεδονικός Φούφα — Ναυπακτιακός
Πτολεμαϊδας
Σούλι Παραμυθιάς — Μακεδονικός Σιάτιστας
Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβιανών — Γρεβενά Αεράτα
ΕΠΣΗΠ
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Αχέρων Καναλακίου
ΔΑΚ Καστοριάς
Κρόνος Αργυράδων — ΑΟ Φλωριάδας
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Τηλυκράτης — Α.Ε. Λευκίμμη
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ε ΛΕΥΚΙΜΜΗ — ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
Μακεδονικός Σιάτιστας — Μακεδονικός Φούφα
Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα — Ναυπακτιακός
ΔΑΚ Γρεβενών
Αχέρων Καναλακίου — Σούλι Παραμυθιάς
Καναλακίου
ΑΟ Φλωριάδας — Θρίαμβος Σερβιανών
Γήπεδο Κομποτίου
Θεσπρωτός — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Μακεδονικός Φούφα — Γρεβενά Αεράτα
Πτολεμαϊδας
Μακεδονικός Σιάτιστας — Αχέρων Καναλακίου
Σιάτιστας
Ναυπακτιακός — ΑΟ Φλωριάδας
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Σούλι Παραμυθιάς — Θεσπρωτός
Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβιανών — Α.Ε. Λευκίμμη
ΕΠΣΗΠ
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Τηλυκράτης
ΔΑΚ Καστοριάς
Αχέρων Καναλακίου — Μακεδονικός Φούφα
Καναλακίου
ΑΟ Φλωριάδας — Γρεβενά Αεράτα
Γήπεδο Κομποτίου
Θεσπρωτός — Μακεδονικός Σιάτιστας
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. Λευκίμμη — Ναυπακτιακός
Λευκίμης
Τηλυκράτης — Σούλι Παραμυθιάς
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κρόνος Αργυράδων — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
ΔΑΚ Καστοριάς
Μακεδονικός Φούφα — ΑΟ Φλωριάδας
Πτολεμαϊδας
Αχέρων Καναλακίου — Θεσπρωτός
Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα — Α.Ε. Λευκίμμη
ΔΑΚ Γρεβενών
Μακεδονικός Σιάτιστας — Τηλυκράτης
Σιάτιστας
Σούλι Παραμυθιάς — Κρόνος Αργυράδων
Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβιανών — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
ΕΠΣΗΠ
Θεσπρωτός — Μακεδονικός Φούφα
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. Λευκίμμη — ΑΟ Φλωριάδας
Λευκίμης
Τηλυκράτης — Αχέρων Καναλακίου
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κρόνος Αργυράδων — Μακεδονικός Σιάτιστας
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Ναυπακτιακός
ΔΑΚ Καστοριάς
Θρίαμβος Σερβιανών — Σούλι Παραμυθιάς
ΕΠΣΗΠ
Μακεδονικός Φούφα — Α.Ε. Λευκίμμη
Πτολεμαϊδας
Θεσπρωτός — Τηλυκράτης
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Αχέρων Καναλακίου — Κρόνος Αργυράδων
Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
ΔΑΚ Γρεβενών
Μακεδονικός Σιάτιστας — Θρίαμβος Σερβιανών
Σιάτιστας
Ναυπακτιακός — Σούλι Παραμυθιάς
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Τηλυκράτης — Μακεδονικός Φούφα
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κρόνος Αργυράδων — Θεσπρωτός
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — ΑΟ Φλωριάδας
ΔΑΚ Καστοριάς
Θρίαμβος Σερβιανών — Αχέρων Καναλακίου
ΕΠΣΗΠ
Σούλι Παραμυθιάς — Γρεβενά Αεράτα
Παραμυθιάς
Ναυπακτιακός — Μακεδονικός Σιάτιστας
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Τηλυκράτης — Κρόνος Αργυράδων
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ε. Λευκίμμη — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Λευκίμης
Θεσπρωτός — Θρίαμβος Σερβιανών
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΑΟ Φλωριάδας — Σούλι Παραμυθιάς
Γήπεδο Κομποτίου
Αχέρων Καναλακίου — Ναυπακτιακός
Καναλακίου
Μακεδονικός Σιάτιστας — Γρεβενά Αεράτα
Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων — Μακεδονικός Φούφα
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Θρίαμβος Σερβιανών — Τηλυκράτης
ΕΠΣΗΠ
Σούλι Παραμυθιάς — Α.Ε. Λευκίμμη
Παραμυθιάς
Ναυπακτιακός — Θεσπρωτός
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Μακεδονικός Σιάτιστας — ΑΟ Φλωριάδας
Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα — Αχέρων Καναλακίου
ΔΑΚ Γρεβενών
Μακεδονικός Φούφα — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Πτολεμαϊδας
Κρόνος Αργυράδων — Θρίαμβος Σερβιανών
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Τηλυκράτης — Ναυπακτιακός
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ε. Λευκίμμη — Μακεδονικός Σιάτιστας
Λευκίμης
Θεσπρωτός — Γρεβενά Αεράτα
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Αχέρων Καναλακίου — ΑΟ Φλωριάδας
Καναλακίου
Θρίαμβος Σερβιανών — Μακεδονικός Φούφα
ΕΠΣΗΠ
Σούλι Παραμυθιάς — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Παραμυθιάς
Ναυπακτιακός — Κρόνος Αργυράδων
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Γρεβενά Αεράτα — Τηλυκράτης
ΔΑΚ Γρεβενών
Αχέρων Καναλακίου — Α.Ε. Λευκίμμη
Καναλακίου
ΑΟ Φλωριάδας — Θεσπρωτός
Γήπεδο Κομποτίου
Μακεδονικός Φούφα — Σούλι Παραμυθιάς
Πτολεμαϊδας
Θρίαμβος Σερβιανών — Ναυπακτιακός
ΕΠΣΗΠ
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Μακεδονικός Σιάτιστας
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Κρόνος Αργυράδων — Γρεβενά Αεράτα
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Τηλυκράτης — ΑΟ Φλωριάδας
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Θεσπρωτός — Α.Ε. Λευκίμμη
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Ναυπακτιακός — Μακεδονικός Φούφα
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Μακεδονικός Σιάτιστας — Σούλι Παραμυθιάς
Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα — Θρίαμβος Σερβιανών
ΔΑΚ Γρεβενών
Αχέρων Καναλακίου — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Καναλακίου
ΑΟ Φλωριάδας — Κρόνος Αργυράδων
Γήπεδο Κομποτίου
Α.Ε. Λευκίμμη — Τηλυκράτης
Λευκίμης
Μακεδονικός Φούφα — Μακεδονικός Σιάτιστας
Πτολεμαϊδας
Ναυπακτιακός — Γρεβενά Αεράτα
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Σούλι Παραμυθιάς — Αχέρων Καναλακίου
Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβιανών — ΑΟ Φλωριάδας
ΕΠΣΗΠ
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Θεσπρωτός
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Κρόνος Αργυράδων — Α.Ε. Λευκίμμη
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Γρεβενά Αεράτα — Μακεδονικός Φούφα
ΔΑΚ Γρεβενών
Αχέρων Καναλακίου — Μακεδονικός Σιάτιστας
Καναλακίου
ΑΟ Φλωριάδας — Ναυπακτιακός
Γήπεδο Κομποτίου
Θεσπρωτός — Σούλι Παραμυθιάς
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. Λευκίμμη — Θρίαμβος Σερβιανών
Λευκίμης
Τηλυκράτης — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Μακεδονικός Φούφα — Αχέρων Καναλακίου
Πτολεμαϊδας
Γρεβενά Αεράτα — ΑΟ Φλωριάδας
ΔΑΚ Γρεβενών
Μακεδονικός Σιάτιστας — Θεσπρωτός
Σιάτιστας
Ναυπακτιακός — Α.Ε. Λευκίμμη
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Σούλι Παραμυθιάς — Τηλυκράτης
Παραμυθιάς
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Κρόνος Αργυράδων
ΔΑΚ Καστοριάς
ΑΟ Φλωριάδας — Μακεδονικός Φούφα
Γήπεδο Κομποτίου
Θεσπρωτός — Αχέρων Καναλακίου
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. Λευκίμμη — Γρεβενά Αεράτα
Λευκίμης
Τηλυκράτης — Μακεδονικός Σιάτιστας
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κρόνος Αργυράδων — Σούλι Παραμυθιάς
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Θρίαμβος Σερβιανών
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Μακεδονικός Φούφα — Θεσπρωτός
Πτολεμαϊδας
ΑΟ Φλωριάδας — Α.Ε. Λευκίμμη
Γήπεδο Κομποτίου
Αχέρων Καναλακίου — Τηλυκράτης
Καναλακίου
Μακεδονικός Σιάτιστας — Κρόνος Αργυράδων
Σιάτιστας
Ναυπακτιακός — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Σούλι Παραμυθιάς — Θρίαμβος Σερβιανών
Παραμυθιάς
Α.Ε. Λευκίμμη — Μακεδονικός Φούφα
Λευκίμης
Τηλυκράτης — Θεσπρωτός
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κρόνος Αργυράδων — Αχέρων Καναλακίου
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. — Γρεβενά Αεράτα
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Θρίαμβος Σερβιανών — Μακεδονικός Σιάτιστας
ΕΠΣΗΠ
Σούλι Παραμυθιάς — Ναυπακτιακός
Παραμυθιάς
Μακεδονικός Φούφα — Τηλυκράτης
Πτολεμαϊδας
Θεσπρωτός — Κρόνος Αργυράδων
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΑΟ Φλωριάδας — Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Γήπεδο Κομποτίου
Αχέρων Καναλακίου — Θρίαμβος Σερβιανών
Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα — Σούλι Παραμυθιάς
ΔΑΚ Γρεβενών
Μακεδονικός Σιάτιστας — Ναυπακτιακός
Σιάτιστας