ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017-2018

Την Δευτέρα 18/12/2017 έγινε η κλήρωση  και των τριών Ομίλων του Παιδικού Πρωταθλήματος.

Οι κληρώσεις κατά Όμιλο έχουν ως εξής :

1ος  ΟΜΙΛΟΣ – ΠΕΡΙΟΔΟΣ    2017-2018     1ος  ΓΥΡΟΣ
                           1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                            5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ
                           2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                            6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ
                           3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                            7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ
                           4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
2ος  ΟΜΙΛΟΣ – ΠΕΡΙΟΔΟΣ    2017-2018     1ος  ΓΥΡΟΣ
                           1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                            5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
                           2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                            6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
                           3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                            7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ
                           4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
 3ος  ΟΜΙΛΟΣ – ΠΕΡΙΟΔΟΣ    2017-2018     1ος  ΓΥΡΟΣ
                           1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                            5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΡΕΠΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΡΕΠΟ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
                           2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                            6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΡΕΠΟ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
                           3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                            7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΡΕΠΟ
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ
                           4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜ/ΤΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΡΕΠΟ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΕΝ  ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ